BASINDA HTO DETAY
CHP Hatay Millet Vekili Mehmet Mansuroğlu, CHP Antakya İl Başkanı Ümit Kutlu ve CHP Antakya Belediye Başkan adayı DR. Hüseyin Aksoy odamızı ziyaret etti.
CHP Hatay Millet Vekili Mehmet Mansuroğlu, CHP Antakya İl Başkanı Ümit Kutlu ve CHP Antakya Belediye Başkan adayı DR. Hüseyin Aksoy odamızı ziyaret etti. Depremi, Hatay ve Antakya'yı konuştuk. Çıktığı yolda Dr. Hüseyin AKSOY'a başarılar diliyoruz.
  Paylaş
  Paylaş
Diğer Haberler
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber74873.jpg)
"Defne Arıtma Tesisi Sorununa Acilen Çözüm Bulunmalıdır:"
"Hatay Tabip Odası Yeni Yönetim Kurulu İlk toplantısını yaptı"
"Hatay Tabip Odası 2016-2018 dönemi Yönetim kurulu seçildi"