BASINDA HTO DETAY
![Samandağ Devlet Hastanesi Önünde Basın Açıklaması Yaptık!!!](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber14417.jpg)
Samandağ Devlet Hastanesi Önünde Basın Açıklaması Yaptık!!!
Bugün Hatay Tabip Odası Olarak SES'le Birlikte, Hatay'da Canla Başla Çalışan Hekim ve Sağlık Çalışanlarına Yapılan Baskılara Karşı Samandağ Devlet Hastanesi Önünde Basın Açıklaması Yaptık!!! Emek Bizimse Söz de Bizim!!!
  Paylaş
  Paylaş
Diğer Haberler
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber40925.jpg)
"Felsefenin Doğduğu Topraklar: Anadolu"
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber24879.jpg)
"CHP Hatay Millet Vekili Sayın Serkan TOPAL, CHP Antakya İlçe Başkanı Sayın Ümit KUTLU, CHP Antakya Kadın Kolları Başkanı Sayın Alev GÜMÜŞ ve CHP Antakya İlçe yöneticileri odamıza nezaket ziyareti"
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber6182.jpg)
"Panel:TTB MK üyesi Dr. SELMA Güngör"