BASINDA HTO DETAY
Tip Antakya Belediye Başkan Adayı Av. Ecevit ALKAN ve Tip Meclis üyesi adayları odamızı ziyaret etti.
Tip Antakya Belediye Başkan Adayı Av. Ecevit ALKAN ve Tip Meclis üyesi adayları odamızı ziyaret etti. Hatay'ı, hekimleri, hastaneleri ve sorunlarımızı konuştuk. Çıktığı yolda başta sayın Ecevit ALKAN olmak üzere tüm ekibine başarılar diliyoruz.
  Paylaş
  Paylaş
Diğer Haberler
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber66435.jpg)
"Diş Hekimleri Odası, Eczacılar Odası, Veteriner Hekimler Odası, SES, Hekim Birliği Sendikası, Hekimsen, KESK-Tarım Orkam Sen,Optisyenler Odası Psikologlar Derneği, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği "
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber86760.png)
"MKU Tıp Fakültesi Dekanı Ve Araştırma Hastanesi Başhekiminden Odamıza Ziyaret"
![](https://www.hataytabipodasi.org//resgenel/haber/haber51037.jpg)
"TTB Olağanüstü 71. Büyük Kongresi’nde TTB Etik Bildirgeleri görüşüldü"